Kino 35

Kino 35

Nezávislé kino s kapacitou 203 míst specializované na francouzskou kinematografii a filmy v původním znění. Všechny naše promítané filmy jsou opatřeny českými titulky. kinosál je vybaven technologií DCI.

5 4 3 2 1 Kino 35 1/5 - Hodnocení: 3 www.ifp.cz

Kontaktní údaje

Štěpánská 35
Praha 1, 111 21
+420 221 401 035
kino35@ifp.cz

Kontaktovat

Informace

Naše kino spolupracuje na nejvýznamnějších filmových festivalech jako je Festival francouzského filmu, Jeden svět, Ostrava, Kamera oko a Fresh Film Fest. Pořádáme pravidelné předpremiérové projekce pro distributory filmů. V prostorách našeho kina najdete také galerii a kavárnu Café 35 kde si můžete zpříjemnit svůj filmový zážitek. 

Dnešní program

Názory klientů na tuto firmu

 1. muneera ahmed

  5 4 3 2 1

  I would like to thank you for the efforts you have made in writing this article. I am hoping the same best work from you in the future as well. In fact your creative writing abilities has inspired me to start my own BlogEngine blog now. Really the blogging is spreading its wings rapidly. Your write up is a fine example of it. Dr. Gőz Péter
 2. muneer ahmed

  5 4 3 2 1

  Great article with excellent idea!Thank you for such a valuable article. I really appreciate for this great information.. Europa-Road kombájn szállítás
 3. Smith

  5 4 3 2 -1

  This Center is based on such programmes like Children mental issues, depression, psychologist clinic, Social situations. the therapy center holds these programmes on a weekly and monthly basis.

Váš názor a hodnocení

Comment author