Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Žižkovské divadlo Járy Cimrmana

Soubor Žižkovského divadla Járy Cimrmana prezentující život a dílo tohoto génia českého národa se těší neuvěřitelné oblibě již několik desetiletí. Scéna navíc pravidelně dává prostor hostujícím souborům, které přispívají ke zpestření divadelního programu.

5 4 3 2 1 Žižkovské divadlo Járy Cimrmana 1.5/5 - Hodnocení: 3 www.zdjc.cz/

Kontaktní údaje

Štítného 5
Praha 3, 130 00
+420 222 780 396
pokladna@zdjc.cz

Kontaktovat

Informace

 Těžko najít někoho, kdo nezná spolek mystifikátorů - recesistů, kteří Járu Cimrmana stvořili, dostali do národního povědomí a úspěšně živí umělecký odkaz této výjimečné osobnosti na poli dramaturgickém. 

Všechny "rekonstrukce" původních Cimrmanových her jsou vesměs známy alespoň podle názvu. Divadlo je uvádí opakovaně a tím jejich úspěch umocňuje. Nenajde se v programu Žižkovského divadla taková inscenace Járy Cimrmana, která by nebyla vyprodána dlouho předem. 230 míst (164 v hledišti, 66 na balkoně) je málo. Lidé se rádi přijdou zasmát zase znovu, inteligentního laskavého humoru občas okořeněného sžíravě satirickým momentem není nikdy dost. Na jevišti ani v životě.

Aktuální program

Názory klientů na tuto firmu

 1. Bella Watson

  5 4 3 2 1

  Branding is a great way to sustain in your industry. Google also love branding. Get cheap ebook writing service at eBook Writings company in the United States. If you are looking for writing assistance for a book than hire an expert book writer.
 2. henry

  5 4 3 2 -1

  motivation shayari has inspired me in bad days, and dosti shayari has helped me in making my friends happy.
 3. Du Home Internet Plans

  5 4 3 2 1

  This is very informative post. I have ever us Du Home Internet Plans which is very good for work and anything searching it has very fast speed. Du Home Internet Plans

Váš názor a hodnocení

Comment author