Originální hudební divadlo Praha

Originální hudební divadlo Praha

Original Music Prague Theatre je divadlo originální nejen názvem, ale především pojetím her a ztvárněním příběhů. Láká vás dávno zapomenutá atmosféra pražských hudebních salónů? Tady jste správně. Potěšte se věrnou iluzí společenského života uplynulých staletí.

5 4 3 2 -1 Originální hudební divadlo Praha 2.5/5 - Hodnocení: 2 www.musictheatre.cz/

Kontaktní údaje

Podle Lomu 27
Praha 5, 150 00
+420 235 518 045
ohdp@volny.cz

Kontaktovat

Informace

Originální hudební divadlo Praha svá netradiční představení odehrává v historických salónech. Tato zajímavá volba scény s absencí tradičního hlediště a jeviště umožňuje divákům bezprostřední kontakt s dějem, herci, hudebníky i tanečníky. Ani tématika her tohoto komorního divadla není obvyklá: tvůrci se nechávají inspirovat životními epizodami hudebních skladatelů v Praze.
Nejen prostředí scény, ale vynikající výkony umělců, výpravné historické kostýmy a výběr melodií ze starých archívů dodávají představením podivuhodnou autentičnost.
O srozumitelnosti hudby bez ohledu na národnost či jazyk svědčí úspěchy divadla při zahraničních hostováních.

Za zmínku stojí každoročně pořádaný festival Ad honorem Mozart - Praga s pěveckou soutěží pro každého, kdo nastuduje a přezpívá árii nebo píseň z díla Wolfganga Amadea.

Aktuální program

Názory klientů na tuto firmu

  1. mandy parker

    5 4 3 -2 -1

    i am glad that you choose this topic and I must say the way you represent your data and information is so smooth. i read some of your post and the images you use in them are so unique, I want to know what software do you use for the editing. the prices of new software are kept rising and that's why I use software deal discount code by which I am able to get so much offer on the prices.
  2. kaleanna

    5 4 3 2 -1

    I hope there are more articles and more information, very good information to share with me wuxiaworld

Váš názor a hodnocení

Comment author